Kumluca Belediyespor’un olağan kongresinde Mustafa Öztürk, kulüp başkanlığına seçildi. Yapılan seçimde tek liste yarışırken, Öztürk oy çokluğuyla başkanlığa seçildi. Yönetim kurulu üyeliklerine ise Hüsnü Balcı, Serdar Parçaoğlu, İsmail Eren ve Erol Durdaş getirildi. Öztürk, yaptığı konuşmada, Kumluca Belediyespor’un 3. lige çıkması için çaba göstereceğini ve sporseverlerin desteğini beklediğini belirtti.